Готель «Респект» Східниця

Готель «Респект» Східниця Найкраща ціна

ціни від 1420 грн

Готель Респект Східниця розташований у мальовничому куточку курорту Східниця. У готелі функціонує 27 комфортабельних номерів з прекрасним видом на гори. Головна перевага відпочинку в готелі Респект у Східниці - не тільки близьке розташування всіх Східницькі джерел, а й власний бювет мінеральних вод на території готелю.

Рік відкриття - 2010

Адреса готелю «Респект» 4* - курорт Східниця, вул.Б.Хмельницького, 28

Бронювання номерів і замовлення путівок за тел:

Головне про Готель «Респект» Східниця

Інфраструктура

 • басейн та 2 сауни (римська і фінська)
 • бювет (2С - содова, 3, 18 - Нафтуся, 13 - з вмістом заліза)
 • ресторан, фітобар, конференц-зал, дитяча кімната
 • інтернет-послуги, кінотеатр і бібліотека, настільний теніс та тренажерний зал

 

Харчування

 • Ціна за обід в готелі Респект Східниця становить 190 грн., вечеря 160грн. з дорослого і 175 грн - дитяче харчування (до 12 років).
 • Можливе дієтичне харчування та за особистим замовленням по меню ресторану.

Лікування в готелі Респект

Медичний профіль

 • Лікування захворювань органів травлення, дихальних шляхів, нервової системи.

 

В спа-готелі Респект Східниця Вам нададуть індивідуальну програму лікування, а також запропонують спеціальні пакети послуг, що включають лікування захворювань травних органів, дихальних шляхів, нервової системи. Такий індивідуальний підхід сприяє ефективності лікування і швидкому одужанню. Бездоганний сервіс, увага і турбота - все це Ви зможете отримати в СПА Готелі Респект Східниця.

 

Консультації лікарів

Під час проведення консультації лікар-терапевт оглядає пацієнта, визначає можливі скарги, а також показання та протипоказання до призначення процедур.

 

Маніпуляційний кабінет

Для Вашої зручності в спа-центрі надаються медичні послуги в маніпуляційному кабінеті, де в будь-який зручний час будуть проведені всі призначені процедури.

 

Фізіотерапія:

Спелеотерапія, інгаляційна терапія, водолікування

 • гідролазерне зрошування ясен, гідроколонотерапія
 • підводний душ - масаж і перлова ванна
 • підводний душ - масаж і гідромасаж
 • підводний душ - масаж кобінірованний
 • перлова ванна і аромотерапія
 • озокеритотерапия.

 

Показання: гострі і підгострі захворювання периферичної нервової системи (радикуліт, неврит, травми спинного мозку), гострі травматичні ушкодження кістково-м'язової системи, гіпертонічна хвороба I - II стадії, хвороба Рейно, облітеруючий атеросклероз судин кінцівок, захворювання дихальної системи (бронхіальна астма), запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, ревматоїдний артрит, деформуючий остеохондроз та ін.

 

Гідролазерне зрошування ясен

Гідролазерне зрошення ясен - це вимивання липо- і полисахаридной плівки, яка є живильним середовищем для мікроорганізмів, що викликають захворювання ясен, з коренів зубів.

Лікувальні ефекти : протизапальний, бактерицидний, гіпокоагуліруючий.

Гідролазерне зрошування ясен використовується при лікуванні пародонтозу, пульпіту, гінгівіту, периостита, стоматиту. Тривалість процедури - 15 хв.

 

Інгаляційна терапія

Інгаляційна терапія - це метод лікувального впливу на дихальні шляхи і легені аерозолів лікарських речовин.

Лікувальні ефекти: муколитический, мукокінетіческое, вазоактивний, бронходренуючий.

Інгаляційна терапія застосовується для лікування станів після перенесення пневмонії, трахеобронхітів, хронічних обструктивних бронхітів, бронхіальної астми, гострих респіраторних вірусних захворювань. Тривалість процедури 10 хв.

 

Спелеотерапія (галотерапія)

Галотерапія - це лікувальне використання контрольованої аерозольного середовища сухого високодисперсного хлориду натрію з заданими параметрами концентрації. Дрібнодисперсний аерозоль хлориду натрію при вдиханні проникає в дихальні шляхи до рівня дрібних бронхів. Це сприяє посиленню виведення бронхіальної слизу, поліпшенню очисної функції бронхів і бронхіол, зменшенню набряку слизових оболонок, відновленню носового дихання і прохідності бронхіол, поліпшенню капілярного кровообігу в дихальних шляхах і шкірі, усуненню спазму бронхіол, зниженню алергічних реакцій на зовнішні і внутрішні алергени, надає гипосенсибилизирующее дію, сприяє пригніченню вялопротекающіх інфекційних процесів за рахунок бактеріостатичної дії атмосфери соляної камери, релаксації центральної нервової системи, поліпшенню сну і загального самопочуття.

Лікувальні ефекти : протизапальний, бронходренуючий, десенсибілізуючий, седативний, антибактеріальний.

 

Спелеотерапія застосовується при лікуванні:

 • органів дихання (підгострий бранхам, хронічний необструктивний бронхіт з астматичним компонентом,
 • хронічний обструктивний бронхіт без ознак легеневого серця, бронхіальна астма,
 • трахеобронхит, пневмонія у фазі реконвалесценції),
 • захворювань ЛОР-органів, шкірних захворювань (екзема, нейродерміт, алергічний дерматит).

 

Після сеансу спелеотерапії рекомендується прийняти фіточай. Тривалість процедури - 30 хв.

 

Підводний душ-массаж комбінований

Підводний душ-масаж комбінований - це лікувальний метод, який об'єднує вплив на пацієнта трьох процедур: підводного душу-масажу, перловою ванни і гідромасажу.

Підводний душ-массаж – це механічний вплив на пацієнта струменя води під тиском 1,5 - 3 атмосфери. Перлова ванна - це ванна з вируючими у воді бульбашками повітря. Тривалість процедури - 10 хв.

Гідромассаж – це лікувальний масаж струменями води і вихорами, який проводиться під водою (15 хв). В основі дії підводного душу-масажу лежить температурний і механічний ефект. Залежно від використовуваних прийомів, вплив на шкіру, підшкірні тканини і м'язи може бути як розслаблюючим, так і тонізуючим.

Підводний душ-масаж покращує: кровопостачання шкіри і геодинаміку в цілому, лимфообращение, обмін речовин, трофічну функцію; сприяє швидкому зняттю набряків тканин, прискорює відновлення рухової функції. У теплій воді відбувається розслаблення м'язів, зниження рефлекторної збудливості. Після процедури відчувається легкість, бадьорість, поліпшення загального самопочуття.

Лікувальні ефекти: тонізуючий, вазоактивний, трофічний, метаболічний, альгетичний.

 

Підводний душ-массаж застосовується при

 • наслідках захворювань і травм опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, вегетосудинної дистонії
 • для зняття стресу, при порушеннях сну, неврастенії, неврозах, гіпотонічній хворобі, ожирінні першого ступеня
 • Тривалість процедури - 20-30 хв.

 

Перлова ванна з кольоротерапією - це з'єднання лікувальних традицій. В воду вводиться велика кількість повітряних бульбашок, які здійснюють масаж шкіри. Кольоротерапія використовує вплив монохромного кольору на основні життєві параметри організму - тиск, пульс, дихання.

Лікувальні ефекти: тонізуючий, протизапальний, імуномоделюючий, метаболічний.

Перлова ванна застосовується при Лєчна функціональних розладів нервової системи, клімактеричному синдромі, загальному стомленні, першої стадії гіпертонічної хвороби, хронічних захворюваннях внутрішніх органів. Тривалість процедури - 15 хв.

 

Озокеритотерапія

Озокеритотерапія – метод теплолікування з використанням медичного озокериту. Озокерит являє собою суміш твердих вуглеводів парафінового ряду, містить парафін, церезин, мінеральні масла, асфальтени, смоли, гази. Серед всіх використовуваних в медичній практиці теплоносіїв, озокериту властива найбільш висока теплоудержуючою здатність і мінімальна теплопровідність. На відміну від парафіну, до складу озокериту входять біологічно активні речовини і термотолерантна озокеритова паличка, що володіє антибіотичними властивостями. Єдине родовище озокериту знаходиться в 12 км від курорту Східниця, Борислав.

Лікувальні ефекти : протизапальний, репаративно-регенеруючий, катаболический, десенсибілізуючий, судинорозширювальний, спазмолітичний.

Озокеритотерапія застосовується при лікуванні підгострих і хронічних загальних захворюваннях периферичної нервової системи, наслідків захворювання та травм опорно-рухового апарату, зв'язок, м'язів, трофічних виразок, опіків і вялозажівающіе ран, хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хронічних запальних захворюваннях жіночої та чоловічої статевої сфери. Тривалість процедури - 25 хв.

 

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія - зрошення стінок товстого кишечника рідиною. Ця методика не тільки сприяє лікуванню захворювань кишечника і очищенню організму, але також профілактиці старіння організму. Процедура глибокого очищення товстого кишечника здійснюється за допомогою сучасного апарату COLON-HYDROMAT з використанням води, що пройшла потрійну очистку, і введенням в кінці процедури, згідно з показаннями, відварів лікувальних трав.

Лікувальні ефекти: дефекаційний, детоксикаційний, метаболічний, коломоторний, імуномоделюючий.

Гідроколонотерапія застосовується при лікуванні закрепів, синдромів подразненої товстої кишки, кишкових токсикозів, дискінезій товстої кишки, гепатитів, зайвої ваги, явищ аутоинтоксикации (головні болі, невмотивована слабкість, зниження працездатності, неприємний запах від тіла), ознак порушення функцій імунної системи (часті респіраторні захворювання , дерматити невизначеною етіології).
Проводиться підготовка до діагностичного обстеження товстого кишечника (ендоскопічна колоноскопія, рентгеноконтрасние дослідження), до оперативного втручання. Гідроколонотерапія проводиться тільки після консультації та обстеження у проктолога. Тривалість процедури - 30 хв.

При проведенні процедури використовуються виключно одноразові набори.

 

Інгаляційна терапія

Показання: стани після перенесеної пневмонії, трахеобронхіт, хронічний обструктивний бронхіт в фазі стійкої ремісії, емфізема легенів, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба при легенево-серцевій недостатності не вище 2-й стадії, професійні захворювання легень, супутні захворювання ЛОР-органів, ГРВІ.

Противопоказання: бронхіальна астма з часто повторюваними і важкими нападами, індивідуальна непереносимість медичного препарату, легенева кровотеча і кровохаркання, атрофічний риніт, вестибулярні розлади, ІХС, стенокардія напруги 2-го ФК, захворювання внутрішнього вуха.

 

Водолікування

Гідролазерне зрошування ясен.

Показания: всі форми і стадії стоматологічних захворювань; широко застосовується на різних етапах комплексної терапії, реабілітації з метою впливу на окремі складові патологічного процесу, для симптоматичного лікування ряду стоматологічних захворювань: парадонтоз, періодонтити, пульпіти, гінгівіти, періостіти, стоматити.

Противопоказання: захворювання серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, аневризма аорти), туберкульозна інтоксикація, цукровий діабет в стадії декомпенсації, захворювання крові, гострі інфекційні захворювання.

 

Фітотерапія

В велнес-спа-центрі працює лікар-фітотерапевт, який підбере трав'яний збір особисто для Вас. Трави збираються на екологічно чистій території Карпатських гір.

Номери. Проживання в готелі Респект

Ціни на проживання в готелі Респект

Категорія номеру Чол. Середній Високий
10.01 - 26.04 26.04 - 06.05
06.05 - 01.07 01.07 - 28.08
28.08 - 27.12  
Стандарт 1 1420 1700
2 1670 1960
Покращений 1 1520 1810
2 1770 2070
Люкс 1 2040 2440
2 2290 2700
Панорамний Люкс 1 2340 2800
2 2590 3060
Апартаменти 1-4 5090 6035
Додаткове місце
дорослий чи дитина від 12 років 450 450
діти від 6 до 12-ти років 300 300
діти до 6 років в номері з дорослими бесплатно бесплатно
Комплексне харчування в ресторані (обід + вечеря)
дорослий чи дитина від 12 років 320 320
діти від 6 до 12-ти років 160 160
Харчування дітей до 6 років - оплачується по окремому тарифу

 


Примітки

 • При знятті оплаченої броні в період Звичайного сезону - вартість за одну добу не повертається.
 • У період Високого сезону не повертається 50% вартості проживання.
 •  Діти до 6 років розміщуються безкоштовно (без надання місця, та притензій на послуги). Діти  від 6-ти до 12-ти років – 100грн.

 

У вартість номера входить

 • Сніданок, басейн і 2 сауни (римська і фінська), консультація лікаря
 • бювет (2С - содова, 3, 18 - Нафтуся, 13 - з вмістом заліза)
 • інтернет-послуги, кінотеатр, бібліотека, настільний теніс, тренажерний зал

Якщо у Вас залишилися запитання — зв’яжіться з нашим менеджером

або

Замовте дзвінок

Поширені запитання

✅ Яка ціна проживання в Готель «Респект» Східниця?
Вартість номерів в Готель «Респект» Східниця — від 1420 грн. Офіційні ціни представлені у розділі Ціни
✅ Який рекомендований термін для ефективного оздоровлення?
Лікарі рекомендують проходити санаторно-курортне лікування терміном не менше 14 днів. Ідеальна тривалість курсу лікування — 21 день.
forest