Готелі у Східниці

СПА готелі Східниці пропонують чудове поєднання релаксу на цілющому повітрі та оздоровлення мінеральними водами в будь-яку пору року. Тут можна попаритися в справжній карпатській лазні та відчути цілющу силу мінеральних вод. Особливою популярністю користуються готелі Східниці з басейном.

Курортне містечко Східниця має добре розвинену розважальну інфраструктуру, тому тут є все для відпочинку дружніх компаній, дорослих та дітей. Готелі Східниці будуть чудовим варіантом і для тих, хто обирає цікавий активний відпочинок в Карпатах: оскільки недалеко від міста є безліч природних, архітектурних та історичних пам’яток, при бажанні, можна скористатися екскурсійними послугами.

 

східниця готеліготелі східниціготелі у східниціготель східницяготелі східниці ціниготелі у східниці ціни

Поширені запитання

✅ Які санаторії в Східниці з найнижчими цінами?
До санаторіїв з доступними цінами відносяться: санаторій «Зелений Бір», санаторій «Стожари».
✅ Що лікують в Східниці?
У санаторіях Східниці лікують: захворювання нирок та сечовивідних шляхів, сечокам’яну хворобу, цистит та простатит; захворювання органів травлення: гастрит, панкреатит, езофагіт, гепатит, холецистит, жовчнокам’яну хворобу, дискенезію жовчовивідних шляхів, жовчного міхура та кишечника; захворювання органів дихання; цукровий діабет; захворювання хребта (остеохондроз).
✅ Який рекомендований термін для ефективного оздоровлення?
Лікарі рекомендують проходити санаторно-курортне лікування терміном не менше 14 днів. Ідеальна тривалість курсу лікування — 21 день.
forest