Санаторії у Східниці

Курорт Східниця з кожним роком стає все популярнішим місцем відпочинку та оздоровлення в Карпатах. Східниця — місто тиші. Його інфраструктура не передбачає гучних вечірок, сучасних розважальних центрів чи бурхливого нічного життя.

Обравши санаторії Східниці для лікування, Ви зможете отримати широкий спектр якісних послуг, а також сповна насолодитися чистим гірським повітрям, випити цілющої води та відпочити від міської метушні.

Тому якщо Вам потрібен 100% відпочинок — приїжджайте у Східницю — з’єднайтеся з природою, оздоровіть тіло і душу.

Санаторії Східниці пропонують чудові варіанти для сімейного відпочинку і оздоровлення: взимку порадують пропозиції для любителів гірськолижного спорту, на весні — популярні сплави по гірських річках, осінь та літо розважуть гостей походами по горах або у ліс по гриби, ягоди, трави, рибалка. Проводяться тури по регіону на автобусах, велосипедах або пішки. Для найменших відкриті дитячі кімнати, майданчики, басейни.

 

східниця санаторійсанаторії східницісанаторій східницясхідниця санаторіїсанаторії східниці цінисанаторії східниці лікуваннясхідниця

Поширені запитання

✅ Які санаторії в Східниці з найнижчими цінами?
До санаторіїв з доступними цінами відносяться: санаторій «Зелений Бір», санаторій «Стожари».
✅ Що лікують в Східниці?
У санаторіях Східниці лікують: захворювання нирок та сечовивідних шляхів, сечокам’яну хворобу, цистит та простатит; захворювання органів травлення: гастрит, панкреатит, езофагіт, гепатит, холецистит, жовчнокам’яну хворобу, дискенезію жовчовивідних шляхів, жовчного міхура та кишечника; захворювання органів дихання; цукровий діабет; захворювання хребта (остеохондроз).
✅ Який рекомендований термін для ефективного оздоровлення?
Лікарі рекомендують проходити санаторно-курортне лікування терміном не менше 14 днів. Ідеальна тривалість курсу лікування — 21 день.
forest