Відпочинок та лікування у Східниці

Курорт Східниця пропонує чудові варіанти для сімейного відпочинку і оздоровлення: взимку порадують пропозиції для любителів гірськолижного спорту, на весні — популярні сплави по гірських річках, осінь та літо розважуть гостей походами по горах або у ліс по гриби, ягоди, трави, рибалка. Проводяться тури по регіону на автобусах, велосипедах або пішки. Для найменших відкриті дитячі кімнати, майданчики, басейни.

Плануючи відпочинок в Карпатах, обравши Східницю, Ви зможете отримати широкий спектр якісних послуг, а також сповна насолодитися чистим гірським повітрям, випити цілющої води та відпочити від міської метушні.

Східниця — бальнеологічний курорт з 1976 року. Курорт може похвалитися наявністю 55 свердловин цілющої води, яка допомагає при анемії, цукровому діабеті, захворюваннях нирок чи шлунка. Окрім цього, у Східниці чудові природні ресурси, що пришвидшують оздоровлення: такі як повітря, озокерит, торфяні грязі тощо. Серед процедур, які користуються попитом, можна виділити косметологічні та спа-послуги, уколи вуглекислого газу, лікувальні ванни, обгортання, душ, фізіотерапія.

ЩО ЛІКУЮТЬ У СХІДНИЦІ

Урологічні хвороби, показані для лікування і профілактики в санаторіях Східниці

 • Мочекам’яна хвороба.
 • Хронічний цистит і пієлонефрит єдиної нирки.
 • Реабілітація після хірургічного втручання.
 • Сечові діатези.

Хвороби органів травлення, показані для лікування і профілактики в санаторіях Східниці

 • Хронічний ентерит і коліт.
 • Хвороби шлунка зі зниженою кислотністю.

Порушення обміну речовин, показані для лікування і профілактики в санаторіях Східниці

 • Різні різновиди променевих хвороб (постраждалі від ЧАЕС, або люди живуть на забруднених радіоактивними речовинами територіях).
 • Цукровий діабет.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ФАКТОРИ СХІДНИЦІ

Відпочинок на курорті Східниця поєднаний з санаторно-курортним лікуванням — це комплекс лікувальних і оздоровчих заходів, основне завдання яких оздоровлювати організм природними факторами (мінеральні води, клімат, лікувальні грязі та інше), в поєднанні з фізіотерапією і дієтологією.

Також характерною відмінністю санаторно-курортного лікування є його профілактична спрямованість:

 • гідротерапія мінеральними водами (джерело №1, №1с, №2с, №3, №5, № 8, №9, №10, №13, №15, №18с, №25, №26);
 • озокеритолікування;
 • аеротерапія (повітряні ванни).

Сучасний світ змушує нас бути завжди активними, постійно кудись спішити і когось наздоганяти, внаслідок чого не завжди виходить дотримуватися здорового способу життя: недостатній сон, несвоєчасний прийом їжі, недостатній відпочинок після роботи. Підсумок — нервозність, стреси, хронічна втома, хвороби. Ось чому важливо не просто відпочивати, а організовувати відпочинок з максимальною користю для здоров’я. Саме, в умовах санаторного лікування на курорті Східниця, можна поєднати приємний відпочинок для Вас і корисне оздоровлення для Вашого організму.

Санаторії Східниці зможуть подарувати вам те, чого купити не можна — здоров’я!

 

відпочинок у СхідниціСхідниця відпочиноккурорт СхідницяСхідниця

Поширені запитання

✅ Які санаторії в Східниці з найнижчими цінами?
До санаторіїв з доступними цінами відносяться: санаторій «Зелений Бір», санаторій «Стожари».
✅ Що лікують в Східниці?
У санаторіях Східниці лікують: захворювання нирок та сечовивідних шляхів, сечокам’яну хворобу, цистит та простатит; захворювання органів травлення: гастрит, панкреатит, езофагіт, гепатит, холецистит, жовчнокам’яну хворобу, дискенезію жовчовивідних шляхів, жовчного міхура та кишечника; захворювання органів дихання; цукровий діабет; захворювання хребта (остеохондроз).
✅ Який рекомендований термін для ефективного оздоровлення?
Лікарі рекомендують проходити санаторно-курортне лікування терміном не менше 14 днів. Ідеальна тривалість курсу лікування — 21 день.
forest