Санаторій Деренівська Купіль

Санаторій Деренівська Купіль, що розташувався в однойменному урочищі, має глибокі історичні корені, які сягають 16 століття. Мінеральні і термальні води Закарпаття не мають аналогів в Україні, тому є особливими з оздоровчої точки зору і завжди цінуються.

Деренівська Купіль — вишуканий комплекс, який гарантує якісний відпочинок в Закарпатті. Санаторний комплекс Деренівська Купіль складається з апарт-готелю, SPA комплексу, ресторану і заводу мінеральних вод. Квінтесенція поєднання відпочинку і оздоровлення, яку пропонує санаторій Деренівська Купіль залишить виключно незабутні, позитивні емоції і враження про відпочинок в Закарпатті. Високий рівень сервісу, європейські умови проживання, які пропонує санаторій Деренівська Купіль, термальні джерела, що наповнюють басейни гарячої, цілющою водою, збагачені мікроелементами мінеральні води — все це в поєднанні зробить Ваш відпочинок в Закарпатті неперевершеним.

 

Адреса санаторію «Деренівська Купіль» — Закарпатська обл., с.Нижнє Солотвино, 150

Бронювання номерів і замовлення путівок за тел:

Головне про Санаторій Деренівська Купіль

Розміщення

Гостей приймає готель Деренівська Купіль, в розпорядженні якого є сорок чотири апартаменти високого класу.

 

Харчування

У вартість проживання включено сніданки. На території комплексу знаходиться ресторан Саламандра, де гості можуть замовити повноцінне комплексне харчування, або харчуватися по меню.

 

Інфраструктура

  • SPA
  • бювет
  • ресторан
  • Хутір Деренівка (хатина, лазня, альтанки з мангалом)
  • Спортивні майданчики
  • Дитячий майданчик
  • Паркінг

 

Як доїхати?

Розташований комплекс Деренівська Купіль в селі Нижнє Солотвино на Закарпатті, між Ужгородом та Мукачевом. Автомобілем слід рухатися по трасі Київ-Чоп, минаючи Мукачево стежте за покажчиком, який направить Вас до комплексу. Потягом в Мукачево, звідти маршруткою до Нижнього Солотвина.

 

Правила заїзду/виїзду

Поселення починається після 14:00, час виїзду до 12:00.

Якщо у Вас залишилися запитання - зв'яжіться з нашим менеджером

або

Замовте дзвінок
forest