Санаторій «Сонячна Долина» Поляна

Санаторій «Сонячна Долина» Поляна Найкраща ціна

ціни від 1730 грн

Санаторний комплекс Сонячна Долина, захований в найкрасивішій частині Закарпаття, ось уже не один рік привертає до себе туристів не тільки з України. Корпус зведений в безпосередній близькості від джерела «Поляна Квасова». База відпочинку готова рекомендувати своїм гостям весь спектр послуг. Проживання в комфортних номерах класу: стандарт, напівлюкс, покращений люкс і апартаменти. Готель Сонячна Долина почав свою роботу з 2005 року, поступово модернізуючись і розширюючи сферу лікувальних і туристичних сервісів. Крім повноцінного відпочинку, санаторій може гарантувати оздоровлення мінеральними водами хвороб шлунково-кишкового тракту, серця, фізіології і урології.

Проживаючи в санаторії Сонячна Долина, постояльці не відчуватимуть себе відрізаними від світу. Можна скористатися пропозиціями туру вихідного дня в одну з країн Європи. Або відкрити для себе цілий світ Закарпатських вин. Побачити гори з висоти пташиного польоту на повітряній кулі, або заглянути в побут карпатських сіл так, як він є.

Адреса санаторію Сонячна Долина: вул.Курортна, 10, с.Поляна

Бронювання номерів і замовлення путівок за тел:

Головне про Санаторій «Сонячна Долина» Поляна

Розташування

Санаторій Сонячна Долина розташований в затишному місці, між вершинами двох хребтів, порослими віковими ялинами. У селищі Поляна безпосередньо біля гірської річки Велика Пиня, в 18 км від траси і залізничного полотна.

Харчування

Ресторан, розташований безпосередньо в санаторії Сонячна Долина Закарпаття, може запропонувати не тільки національну кухню, приготовлену місцевими кухарями та кулінарами, але і дієтичну їжу. Правильне поєднання в лікуванні мінеральними водами і збалансованим харчуванням, дає максимальний результат на тривалий період. Але, якщо у вас немає проблем зі здоров’ям, ресторан може запропонувати широкий асортимент різноманітних страв. У тому числі з місцевих продуктів.

Інфраструктура

Готель Сонячна Долина Поляна готовий запропонувати своїм постояльцям не тільки номер і лікування водами. Для гостей існують і інші послуги:

 • купання в мінеральній воді підігрітою в котлах;
 • організація численних екскурсій;
 • безкоштовний інтернет по всій території комплексу;
 • стоянка для особистого транспорту;
 • SPA салон краси;
 • спеціальна дитяча кімната, поки дорослі знаходяться на процедурах;
 • медичний дослідний центр;
 • кабінет фізіотерапії;
 • прокат літнього та зимового спортивного спорядження.

Як доїхати

Дістатися до комплексу найпростіше на особистому транспорті по трасі Стрий - Мукачево. Від найближчої залізничної станції Свалява до готелю всього 18 кілометрів, можна приїхати як на рейсовому автобусі, так і на таксі. З Мукачево таксі подолає відстань у 38 км приблизно за 45 хвилин.

Розрахункова година

Стандартний розрахунковий час, на який варто орієнтуватися – 12.00.

Лікування в Сонячна Долина

Основним напрямком роботи лікувально діагностичного центру Сонячна долина є профілактика і лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.

У процесі лікування основним фактором є унікальна вода «Поляна Квасова», мінеральна, лікувально їдальня, вуглекисла, гідрокарбонатна, натрієва, підтипу «Новополянської» (аналог «Боржомі»), яка містить бор і фтор . Вода подається прямо зі свердловини в бювети, розташовані в спальному і лікувальному корпусах.

Крім основного напрямку активно розвиваються такі напрямки

 • діабетологія,
 • кардіологія,
 • гінекологія,
 • урологія,
 • захворювання опорно-рухового апарату
 • програма зниження ваги

Лікування пацієнта починається з виявлення причини захворювання, тому при необхідності Ви маєте можливість пройти обстеження на діагностичному обладнанні світових брендів. Крім того, ЛДЦ Сонячна Долина - єдине місце на Закарпатті, де можна провести відеокапсульную ендоскопію.

Основні показання для лікування

 • Рефлюкс-езофагітом різних форм легкого і середнього ступеня поза фазою загострення;
 • Хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також із збереженою та підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-евакуаторної функції шлунка
 • Функціональних розладах шлунку з порушенням секреції або рухової активності («не виразкова диспепсія");
 • Виразкової хвороби шлунка і 12-палої кишки в стадії ремісії або згасаючого загострення, без рухової недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозри на можливість злоякісного переродження;
 • Хворобах оперованого шлунка з приводу виразки шлунка і 12-палої кишки з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеня, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту, не раніше, ніж через два місяці при загоєнні післяопераційному рубці і позитивному загальному стані;
 • Хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з явищем кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення ("синдром подразненої товстої кишки");
 • Хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології: гепатитах, холециститах, ангіохоліт, в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи; залишкових явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчного міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді;
 • Жовчно кам'яної хвороби, не ускладненої інфекцією або частими загостреннями;

Лікування Сонячній Долині представлено широким спектром процедур

 • водні процедури
 • лікувальний масаж
 • гідроколонотерапія
 • гіпербаричної оксигенація
 • озонотерапія, фізіотерапія
 • нетрадиційна медицина
 • аквааеробіка
 • галокамера (соляна печера)
 • SPA-процедури

Фізіотерапія

Гальванізація- це застосування з лікувальною метою постійного електричного струму малої сили (до 50 мА) і низької напруги (30-80 В) контактним методом. Гальванізацію проводять на поверхні тіла і в порожнинах. Методика електротерапії, в тому числі гальванізації та електрофорезу можуть бути місцеві - при дії на вогнище ураження, загальні, сегментарні, коли діють на ділянку проекції сегмента спинного мозку, взаємодіючого ураженого вогнища, і методики дії, на рефлексогенні зони.

Електросон- метод впливу на центральну нервову систему постійним імпульсним струмом (з прямокутною формою імпульсів) низької частоти (3-150 Гц), малої сили.

Особливості дії: нейротропні ефекти, пов'язані з безпосереднім впливом на головний мозок з рефлекторним дією;. рецептори шкіри; седативна, вегетостабілізірующіе, обменное, противоболевое, судинне дію.

Показання

Психоневрологічні захворювання та неврологічні хвороби (неврози, невралгії, астенічні стани), гіпертонічна хвороба 1, II ступеня, ІХС, початковий період реабілітації хворих, які перенесли інфаркт, екзема, нейродерміт, нічне нетримання сечі, заїкання, токсикоз вагітних, післяопераційний період , захворювання шлунково-кишкового тракту, гінекологічні захворювання, бронхіальна астма.

Дарсонвалізацію

Показання: варикозне розширення вен ніг і гемороїдальних вен, тріщини заднього проходу, трофічні виразки, довго не загоюються рани, наслідки відморожень, нейродерміти, хвороба Рейна, неврит слухового нерва, невралгії, патологічні грануляції, шкірний свербіж, лімфостази, татуювання, простатит , алопеція, бородавки, папіломи, стенокардія напруги, пародонтоз, гінгівіт, вазомоторний рініт.Общая дарсонвалізація показана при гіпертонічній хворобі, функціональних порушеннях ЦНС, клімактеричному неврозі, безсоння.

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ

Показання: гіпертонічна хвороба (І-П ст.), ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, гастрит, коліт, панкреатит, холецистит, виразкова хвороба шлунка, вертеброгенні захворювання нервової системи, ураження нервових корінців, вузлів, сплетень, полірадикулоневрити, поліневрити , ураження периферичних нервів, наслідки інфекційних та травматичних уражень головного та спинного мозку, невротичні стани, функціональні захворювання шлунково-кишкового тракту, атеросклероз судин головного мозку, хронічні артрити та травматичні артрити, артрити ревматичного та обмінного походження, хронічні запальні процеси, в органах і тканинах .

МАГНІТОТЕРАПІЯ

Показання: ІХС, гіпертонічна хвороба, виразкова хвороба, затяжна пневмонія, гепатит, панкреатит, порушення мозкового кровообігу, вегетативні поліневрити, неврити, неврози, фантомні болі, келоїдні рубці, хвороба Пейроні, облітеруючі захворювання судин кінцівок, трофічні виразки, деформуючий артроз , спондільоз, артрит, ендометріоз, глаукома, короткозорість, отити, алергічні риніти, псоріаз, нейродерміт, червоний плоский лишай, пародонтоз, гінгівіт.

УЛЬТРАЗВУК

Показання: хронічний бронхіт, пневмонія, туберкульоз легень, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунка, хронічний холецистит, пієлонефрит, панкреатит, спайкова хвороба черевної порожнини, остеохондропатии, деформуючий остеоартроз, спондилоартрит, періартрит, бурсит, ревматоїдний артит, травми опорно-рухового апарату, неврит, невралгія, радикуліт, міалгія, травми периферичних нервів, контрактури, трофічні виразки, кератити, пігментна дегенерація сітківки, гайморит, тонзиліт, псоріаз, оперізуючий лишай, хронічна екзема, келоїдні рубці.

ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ

Показання: захворювання внутрішніх органів - гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма, хронічна пневмонія, артрит, ІХС, виразкова хвороба. В хірургії: трофічні виразки, тромбофлебіт, деформуючий артрит, остеохондроз хребта, відмороження, пролежні, шпори п'ят, хронічний проктит, анальні тріщини, періартрит. У неврології: неврит лицьового нерва, невралгія трійчастого нерва, радикуліти, розсіяний склероз. У дерматології: екзема, дерматит, фурункульоз, нейродерміт, келоїдні рубці, оперізувальний лишай; герпес, місцевий свербіж.

КВЧ-ТЕРАПІЯ

Показання: захворювання периферичної нервової системи; захворювання вегетативної нервової системи; наркологічні захворювання; хвороби ЛОР-органів; хвороби серцево-судинної системи; хвороби легенів і плеври; хвороби шлунково-кишкового тракту; хвороби шкіри та підшкірної клітковини; захворювання опорно-рухового апарату; гінекологічні захворювання; больовий синдром будь-якої локалізації; суглобова патологія; захворювання хребта; рани, опіки; алергічні захворювання, які супроводжуються шкірними проявами.

АМПЛІПУЛЬС

Показання: захворювання нервової системи, які супроводжуються болями, вегетативними або руховими порушеннями, захворювання з порушенням периферичного кровообігу, різні травматичні ушкодження, удари, підгострі і хронічні гінекологічні захворювання, стимуляція відходу, каменів із сечоводу і так далі.

SPA-процедури

SPA обгортання з лікувальною гряззюзнімуть втому, хронічні болі. Вони допоможуть Вам при мігрені, допоможуть зробити Вашу шкіру еластичною. Дуже корисні при розтяжках. Проникаючи в шкіру, лікувальна грязь зменшує розтяжки і робить їх практично непомітними при регулярному застосуванні.

СПА обгортання з морськими водоростямипом'якшують і заспокоюють шкіру. Корисні при запаленнях шкіри, вуграх і прищиках на тілі. Шкіра позбавляється від токсинів, з організму виводяться шлаки, які накопичилися. Пори відкриваються після цієї SPA процедури, шкіра вільно дихає. З водоростей шкіра вбирає необхідні їй речовини.

Всі вище перераховані обгортання є теплими. Але є й холодні SPA обгортання. Вони показані пацієнтам з чутливою і дратівливою шкірою. Позитивно впливають на шкіру після засмаги, знімають роздратування і почервоніння.

У цілому можна сказати, що обгортання, як теплі, так і холодні, рекомендуються при чутливій шкірі, при дрібних запаленнях, відлущуванні шкіри, інших проблемах шкіри, при захворюваннях шкіри голови. Корисні в якості однієї з процедур при целюліті, ожирінні, малорухливому способі життя.

Медові обгортанняхороші тим, що всі поживні і корисні речовини з меду проникають в шкіру, роблячи її м'якою, бархатистою, підвищуючи її пружність.

Шоколадні обгортаннявпливають на целюліт. Регулярне застосування шоколадного обгортання ефективно допомагає в боротьбі із зайвою вагою.

Cтоун-терапія- це один із найдавніших методів релаксації і оздоровлення, яке має за своїми плечима тисячолітню історію. Назва цього виду масажу пояснюється використанням для його проведення лікувальних ефектів холодних мармурових і нагрітих базальтових порід. Філософія стоун-терапії базується на інформації про те, що камені володіють енергетичної активністю, вплив якої на організм людини призводить до зменшення впливу стресових факторів, розслаблення організму.

Використання природних каменівсприяє поновленню обмінних процесів в організмі, посиленню функцій імунної захисту організму, ендокринної системи. Особлива енергетика каменів усуває напругу і стрес, нейтралізує негативну енергію, викликає позитивні зміни в енергетичному полі людини. Для гарячого стоун-масажу (температура каменів варіюється від 45 до 55 ° С) зазвичай застосовують вулканічний базальт. Вельми ефективною є техніка масажу, в якій гарячі і холодні камені (зазвичай використовується мармур, охолоджений до температури від 0 до -15° С) використовуються по черзі. Це призводить до звуження судин і капілярів шкіри, усунення застою венозної крові, підвищення м'язового тонуса.В підсумку досягається поліпшення обміну речовин, активується вегетативна нервова система, а також ендокринна та імунна системи.

Використання природних каменів сприяє поновленню обмінних процесів в організмі, посиленню функцій імунної захисту організму, ендокринної системи. Особлива енергетика каменів усуває напругу і стрес, нейтралізує негативну енергію, викликає позитивні зміни в енергетичному полі людини. Для гарячого стоун-масажу (температура каменів варіюється від 45 до 55 ° С) зазвичай застосовують вулканічний базальт. Вельми ефективною є техніка масажу, в якій гарячі і холодні камені (зазвичай використовується мармур, охолоджений до температури від 0 до -15 ° С) використовуються по черзі. Це призводить до звуження судин і капілярів шкіри, усунення застою венозної крові, підвищення м'язового тонусу. У підсумку досягається поліпшення обміну речовин, активується вегетативна нервова система, а також ендокринна та імунна системи.

Що з'явилася в часи османської імперії Хамам, є і по сьогоднішній день місцем, де співіснують відпочинок, здоров'я і душа. Раніше сауна Хамам служила на Сході для мандрівників як місце для відпочинку, як місце, де вони могли змити з себе пил пустелі і підкріпити себе до майбутніх випробувань. У сауні Хамам тіло, розум і душа, могли знову знайти один одного. На зміну колишньої пустелі, з'явився сьогодні велике місто з щоденними стресами, рухом, поспіхом.

Метою (сенсом) насолоди в сауні Хамам є тілесна і душевна очистка, зречення від щоденних думок, розслаблення суглобів та м'язів для розумового і душевного відпочинку. Все тіло звільняється від верхньої, сухої і відмерлої шкіри (відлущування відмерлих клітин шкіри по всьому тілу).

Масаж косметичний - спрямований на покращення загального вигляду шкіри обличчя, попередження передчасного старіння, на усунення втоми, зморшок, набряклості.

Маски косметичні є досить дієвим засобом при різних змінах шкіри обличчя та шиї. Вони можуть бути додатковими процедурами (після масажу, чистки, відлущування) або самостійними. Маски бувають тонізуючими, пом'якшуючими, отбеливающими, поживними, протизапальними, дезінфікуючими.

Ультразвуковий пілінг - позбавлення від набряків під очима; зволожує і живить, дає ліфтинг-ефект; глибоко очищає пори; усуває дрібні зморшки; лікує проблемну шкіру. В результаті ультразвукового пілінгу особи, шкіра надовго залишається здоровою, підтягнутою, гладкою і пружною.

Мікрострумова процедура дозволяє активно впливати на м'язи обличчя, а правильно підібраний косметологічний догляд дає шкірі все, чого вона потребує.

Ультразвук тонізує м'язи, дозволяючи досягти ефекту ліфтингу, проводить масаж тканин на клітинному рівні, а фонофорез дозволяє ввести в клітини цінні поживні косметологічні препарати.

Колаген забезпечує опору для клітин необхідний для догляду за шкірою, що в'яне в зв'язку з поступовим припиненням синтезу колагену (власного).

Еластін - застосовують для запобігання зморшок, для підвищення тонусу (пружності) шкіри.

Четирехслоевой ліфтинг - процедура із застосуванням засобів, які містять високі концентрації вітаміну С, гліколевої кислоти, ензимів і антиоксидантів. Ці активні речовини забезпечують ексфолиацию шкіри, прискорюють відновлення шкіри, стимулюють синтез колагену, гіалуронової кислоти, сприяють зміцненню капілярів, мають антиоксидантну дію. Уже після першої процедури створюється ліфтинг-ефект, шкіра набуває здоровий блиск і сяйво, вирівнюється її відтінок.

Номери. Проживання в санаторії Сонячна Долина

Пансіонат Сонячна Долина пропонує 53 номери: 36 двомісних, 4 напівлюкси, 8 люксів, 2 люкса підвищеного комфорту, 3 апартаменти. Зупинившись в нашому пансіонаті, Ви зможете з задоволенням відпочити і прийняти оздоровчі процедури.

Всі номери обладнані:

 • сучасної цифрової телефонної зв'язком, кабельне TV, сейфами для збереження цінних речей
 • кожен номер має вихід на балкон
 • меблі, виготовлений з натуральних порід дерева

Ціни на проживання в Сонячна Долина

Категорія номеру 26.08.20 - 01.11.20 01.11.20 - 27.12.20
1 чол. 2 чол. 1 чол. 2 чол.
Номер вищої категорії однокімнатний (30 кв.м.) 2100 1500 2130 1425
Напівлюкс однокімнатний (38 кв.м.) 2450 1750 2550 1700
Люкс двокімнатний (60 кв.м.) 2650 1925 2790 1860
Люкс підвищеного комфорту (90 кв.м.) 3080 2200 3150 2100
Апартаменти (105 кв.м.) 3650 2625 3840 2565

 

Вартість додаткового місця:

 • діти, віком від 0 до 2 років - безкоштовно;
 • діти, віком від 5 до 12 років - 460, 00 грн.
 • діти, віком від 12 до 16 років - 600,00 грн.
 • дорослі (при додатковому розміщенні) оплачують 50% вартості проживання 1 особи.

У вартість входить 3-х разове харчування.​

Примітки

 • Всі номери пансіонату двомісні
 • При розміщенні 1 особи від вартості номера віднімається харчування та лікування другої особи

Базова програма

 • Проживання
 • 3-разове харчування (за замовленням , дієтичне)
 • консультація і спостереження терапевта протягом перебування
 • прийом мінеральної води, кисневі пінки
 • відвідування басейну та тренажерного залу

Обстеження

 • курс оздоровлення не менше 12 днів
 • додатково - комплексне обстеження
 • загальний аналіз крові, сечі, біохімічний аналіз крові,
 • кардіограма, УЗД внутрішніх органів
 • 10 мінеральних ванн
 • 10 фізіотерапевтичних і лазеротерапевтічніх процедур

Правила заїзду-виїзду

Розрахунковий час - 12.00

Якщо у Вас залишилися запитання — зв’яжіться з нашим менеджером

або

Замовте дзвінок

Поширені запитання

✅ Яка ціна проживання в Санаторій «Сонячна Долина» Поляна?
Вартість номерів в Санаторій «Сонячна Долина» Поляна — від 1730 грн. Офіційні ціни представлені у розділі Ціни
✅ Який рекомендований термін для ефективного оздоровлення?
Лікарі рекомендують проходити санаторно-курортне лікування терміном не менше 14 днів. Ідеальна тривалість курсу лікування — 21 день.
forest